DEHN salama- ja ylijännitesuojaus

Verkkokoulutus: DEHN salama- ja ylijännitesuojaus

Koulutusaika: 2 päivää
Kellonaika:
 13.00-16.00
Hinta: 50 € (alv 0%)
Opetuskieli: Suomi
Koulutusmateriaali: Suomi
Laitevaatimukset: Ei
Ohjelmistovaatimukset: Ei

Koulutusohjelma

Klinkmann järjestää DEHN salama- ja ylijännitesuojauksesta yhden päivän peruskoulutusta. Koulutuksen aikana käydään läpi salamavirran vaikutusmekanismit, rakennusten salama- ja ylijännitesuojaus, ylijännitesuojauksen toteutus erityyppisissä kohteissa ja DEHN tuotteisto.

  • Koulutus sopii kaikille salama- ja ylijännitesuojauksesta kiinnostuneille.
  • Yli neljän henkilön ryhmille järjestämme myös asiakaskohtaista koulutusta.
  • Koulutus antaa perustiedot DEHN salama- ja ylijännitesuojauksesta.

Ilmoittaudu koulutukseen!

Peruutukset

Koulutuksemme ovat hyvin suosittuja, joten toivomme, että mahdolliset peruutukset tehdään viikkoa ennen koulutuksen alkua, jotta voimme tarjota koulutusmahdollisuutta jonossa oleville henkilöille.

Mikäli koulutukseen ilmoittautunut henkilö on estynyt itse osallistumaan koulutukseen, hän voi lähettää tilalleen toisen henkilön. Jos peruutus tehdään alle viikkoa ennen koulutuksen alkua, veloitamme toimisto- ja varauskuluina 50 % koulutusmaksusta.

Mikäli ilmoittautunut jää saapumatta koulutukseen ilman peruutusilmoitusta, veloitamme koko osallistumismaksun.